Starostlivosť o pleť

V salóne Beauty & Lifestyle nájdete aj komplexnú profesionálnu starostlivosť o pleť z oblasti klasickej i prístrojovej kozmetiky, či najúčinnejšej starostlivosti, v ktorej sa snúbia najlepšie účinky klasickej a prístrojovej kozmetiky v jednom.

 

Oddýchnete si, zrelaxujete sa a odídete ešte krajšia po ošetreniach ako mikrolifting, neinvazívna mezoterapia, i klasická mezoterapia, rádiofrekvencia, vákuová masáž tváre, mikrodermabrázia, hĺbkové vyživenie pleti s profesionálnou luxusnou kozmetikou, či ošetrenia, v ktorých spájame to najefektívnejšie z klasickej a prístrojovej kozmetiky na konkrétny kozmetický problém a typ pleti...Najmodernejšie prístrojové vybavenie, kvalitné kozmetické prípravky a odborne vyškolený personál je u nás samozrejmosťou.

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________Skeyndor

 

Klasická kozmetika


V salóne Beauty & Lifestyle ponúkame aj služby v rámci klasickej kozmetiky, ako sú hĺbkové čistenie pleti, peeling, manuálna masáž tváre a ďalšie v spojení s kvalitnou profesionálnou dermokozmetikou SynCare a Skeyndor.


Pre hĺbkové čistenie pleti máte na výber nielen základné klasické ošetrenie, ale aj hĺbkové čistenie v spojení s uvoľňujúcou masážou tváre, krku a dekoltu, či žiadanou mikrodermabráziou v balíčkoch za výhodnejšie ceny, s ktorými si doprajete viac za menej peňazí.


CLEANSING all inclusive 

 

Doprajte si kompletné ošetrenie so žiadanou mikrodermabráziou a manuálnou masážou pre dokonalú relaxáciu


Ošetrenie zahŕňa:

 

-povrchové čistenie 

-tonizácia pleti

-mikrodermabrázia veľmi vhodná v prípade problematickej pleti, na vyhladenie nerovností, postupné odstránenie jazvičiek a podporu cirkulácie krvi

-zmäkčujúca maska + hĺbkové čistenie

-relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu

-ukľudňujúca výživná masku na konkrétny typ pleti

-výživa pleti v podobe kvalitného krému

 

Sérum pre mastnú a aknóznu pleť na reguláciu tvorby mazu s okamžitým účinkom za príplatok.

 

CLEANSING extra


Ošetrenie s manuálnou masážou pre dokonalú relaxáciu


Ošetrenie zahŕňa:

 

-povrchové čistenie 

-tonizácia pleti

-zmäkčujúca maska + hĺbkové čistenie

-relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu

-ukľudňujúca výživná maska na konkrétny typ pleti

-výživa pleti v podobe kvalitného krému

 

Sérum pre mastnú a aknóznu pleť na reguláciu tvorby mazu s okamžitým účinkom za príplatok.

 

 

CLEANSING basic


Základné ošetrenie pre hĺbkové čistenie pleti


Ošetrenie zahŕňa:

 

-povrchové čistenie 

-tonizácia pleti

-zmäkčujúca maska + hĺbkové čistenie

-ukľudňujúca výživná masku na konkrétny typ pleti

-výživa pleti v podobe kvalitného krému

 

Sérum pre mastnú a aknóznu pleť na reguláciu tvorby mazu s okamžitým účinkom za príplatok.

 

 ___________________________________________________________________________________________


SynCare


Klasická kozmetika podľa typu pleti

v spojení s prístrojovými ošetreniami

 

 

Pre riešenie kozmetických problémov zameraných na konkrétny typ pleti u nás nájdete luxusné ošetrenia, v ktorých sa spája hĺbkový účinok kvalitnej dermokozmetiky s vysokoúčinnými prístrojovými ošetreniami. Avšak každé z týchto účinných ošetrení si môžete zvoliť jednak spoločne s prístrojovým ošetrením ale aj samostatne s použitím kozmetických prípravkov. Ideálne riešenie v prípade, že hľadáte vynikajúce ošetrenie, avšak ste donútení hľadieť aj na ekonomickú stránku kozmetickej starostlivosti. 


Z našich ošetrení vyberáme:

 

 

Hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom

 

Tiež skúšate všemožné krémy, séra a masky a efekt nie je žiaden? Ich účinné látky sa možno nedostanú do hlbších vrstiev pokožky cez upchaté póry. Základom starostlivosti o pleť je totiž jej jemné, šetrné a zároveň dôkladné čistenie.

Jednou z najmodernejších metód odstránenia všetkých nečistôt z pleti je hĺbkové čistenie ultrazvukom. Ultrazvuk dokáže vyčistiť pleť veľmi dôkladne a oproti mechanickému čisteniu či chemickému peelingu tiež úplne bezbolestne a šetrne. Už viac nebudete musieť utekať z kozmetického štúdia temnými uličkami rovno domov, aby nikto nevidel vašu podráždenú a začervenanú pleť.

Prednosťou ultrazvukového ošetrenia je bezbolestné hĺbkové čistenie pleti. Ultrazvuková technológia je vhodná na každý typ pleti. Čistí pokožku od mazu, upchané póry, odstraňuje vyrážky a starú odumretú kožu. Obzvlášť účinná je na pleť s akné, s rozšírenými pórmi, s cuperózou (červené žilky) aj na veľmi citlivú.

Viditeľné výsledky ihneď po prvom použití (prejasnenie pleti, lifting a hydratácia)

 

LIFT UP - ošetrenie na pleť s vráskami 30+

 

Vekom v pleti nastáva útlm činnosti mazových žliaz. Znižuje sa schopnosť obnovy pokožky. Dochádza k útlmu tvorby kolagenových vlákien a k zníženiu obsahu kyseliny hyalurónovej. Dôsledkom toho je viditeľný pokles elasticity kože. Prejavuje sa to najprv v partiách okolia očí, čela, nosových rýh a neskôr na krku a dekolte. K pokožke tohto typu je nutné pristupovať s obzvlášť potrebnou starostlivosťou.

 

Ošetrenie zrelej, povädnutej pleti so sklonom k tvorbe vrások  je určené pre všetky typy pleti

vekovej kategórie 2. a 3.generácie.

 

Ošetrenie zahŕňa:

 

účinné látky :

- čistiace mlieko pre citlivú pleť

- čistiace tonikum na unavenú pleť so sklonom k vráskam

- morské liftingové sérum na rýchle vypnutie pleti a obnovu tonusu

- aplikácia omladzujúcej masky

- vysoko výživný, ochranný a hydratačný krém

  

- za príplatok aplikácia Ampule - Longevity Maris Collagen na rýchlu rejuvenizáciu  a regeneráciu pleti.

 

vykonané postupy:

- povrchové čistenie

- tonizácia

- prístrojová mikrodermabrázia

- aplikácia séra  

- aplikácia Longevity Maris Collagen (za príplatok)

- mezoterapia galvanickou iontoforézou

- aplikácia masky

- záverečná výživa a hydratácia

 

Mimoriadne účinné spojenie aktívnych látok a techník použitých pri tomto ošetrení zaručuje maximálny efekt omladenia. Je určený najmä pre pleť so sklonom k tvorbe vrások,  povädnutosti kontúr tváre. Spojenie účinkov molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej, morského kolagénu a vysokej koncentrácie výživných látok zabezpečí pleti trojrozmerné omladenie -  zjemnenie vrások, vypnutie kontúr, oživenie a celkové zlepšenie stavu pleti.

 

Postup ošetrenia:

 

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho mlieka bez mydla určeného na zrelú pleť. 

 

Dočistenie delikátnym prípravkom – čistiacim výživným tonikom na unavenú pleť so sklonom k vráskam  , ktorý neobsahuje žiadne mydlá ani penivé prísady. Pleti dodá potrebnú hydratáciu a výživu.

 

Mikrodermabrázia - neinvazívna procedúra, počas ktorej dochádza k obrusovaniu povrchových zrohovatelých vrstiev pokožky. Dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek a podpore produkcie nových, ako aj vyhladzovaniu nerovností pleti a drobných jazvičiek. Pri tomto ošetrení sa hĺbkovo prečistia póry a čiastočne stimuluje tvorba kolagénu, a  odtránením zrohovatenej vrstvy sa pleť pripraví na vstrebanie výživy z aplikovaného séra do hlbších vrstiev epidermy.

 

Aplikáciou morského liftingového séra na vypnutie pleti a obnovu tonusu, dodáme pleti účinné látky – kolagén, elastín, kyselinu hyalurónovú, ionty soli z mŕtveho mora s výbornými hydratačnými vlastnosťami.

 

Zapracovaním Ampule - Longevity Maris Collagen na rýchlu, rejuvenizáciu  a regeneráciu pleti do pokožky, dosiahneme účinnejšiu, dlhodobejšiu regeneráciu pleti,  jej rozjasnenie a vypnutie.

 

Následne zvolená mezoterapia galvanickou iontoforézou, spočíva vo využití galvanického prúdu pre vpravenie účinných látok hlboko do pleti. Látky, ktoré do pokožky vpravujeme, pôsobia na pleť terapeutickým účinkom. Galvanický prúd napomáha ich prechodu pokožkou až do tých najhlbších vrstiev a zároveň stimuluje omladzujúce a vyživujúce procesy, podporuje lepšiu cirkuláciu krvi a zlepšuje tónus pokožky.

 

Aplikovanie omladzujúcej masky z rady dermokozmetiky, bohatej na vysoké koncentrácie výživných látok (ceramid 3, panthenol, bisabolol, vitramín A, vitamín E) podporuje účinky vstrebávaných sér a zároveň ukľudní a dodá pocit jemnosti pleti.

 

Záverečné nanesenie vysoko výživného, ochranného a hydratačného krému s obsahom kyseliny hyalurónovej, retinolom a ceramidami.

 

Dĺžka kompletného ošetrenia je cca 70 minút.

 

LIFT UP all inclusive -79,-€ -kompletné ošetrenie s použitím prístrojových ošetrení

LIFT UP extra -49,-€ -s použitím účinných prípravkov, mikrodermabrázie, ale bez prístrojového ošetrenia –mikrogalvanickej iontoforézy (mezoterapie)

LIFT UP basic -34,-€ -s použitím účinných prípravkov, bez prístroj. ošetrenia - mikrodermabrázie a iontoforézy (mezoterapie)

 

Príplatok za aplikovanie Longevity Maris Collagen ampule, na rýchlu a účinnejšiu rejuvenizáciu a regeneráciu pleti: 6,-€.

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

ANTI WRINKLE - ošetrenie zrelej a povädnutej pleti 40/45+

 

Jednou z príčin tvorby vrások sú pravidelné zmeny v pnutí kože pri činnosti mimických svalov. Mimické vrásky sú menej závislé na veku. Vekom však vznikajú aj vrásky zo starnutia pokožky. Príčinou je pokles tvorby kolagénu, ktorý je významným faktorom, ktorý ovplyvňuje súdržnosť a hydratáciu pleti. Mimoriadne účinné spojenie aktívnych látok a techník pri ošetrení zaručuje maximálny efekt omladenia.

 

Ošetrenie pleti s tvorbou výraznejších vrások je určené pre pleť vo vekovej kategórii 3. generácie.

 

Ošetrenie zahŕňa:

 

účinné látky:

- čistiace mlieko pre zrelú a citlivú pleť

- čistiace tonikum na povädnutú pleť s vráskami

- sérum - molekulárne ľahká kyselina hyalurónová

- derma Botexinové 18% sérum

- špeciálna Dermabotexinová alginátová omladzujúca maska na uvoľnenie vrások

-  DermaBotexin krém na intenzíne vypnutie pleti

 

- za príplatok Micro Ampule DMAE anti wrinkles therapy  - rýchla rejuvenizácia a regenerácia pleti

 

vykonané postupy:

- odlíčenie,

- tonizácia,

- trojpostupňová prístrojová mikrodermabrázia

- aplikácia molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej

- vmasírovanie Derma Botexinového 18%-ného séra

- aplikácia Micro Ampule DMAE anti wrinkles therapy (za príplatok)

- aplikácia omladzujúcej masky

- záverečné ošetrenie pleti

 

Kozmetické prípravky použité pri tomto omladzujúcom a vrásky vyrovnávajúcom ošetrení obsahujú látku Argireline®  -fragment botulotoxinu s názvom OligoBotexin a Thalasine – výťažok morskej riasy.

Argirline® je nová látka, ktorá pôsobí na sval rovnako ako botulotoxin avšak je úplne bezpečná a účinná. Jej používanie znižuje hĺbku vrások.

 

Postup ošetrenia:

 

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho mlieka bez mydla určeného na zrelú citlivú pleť. 

 

Dočistenie delikátnym prípravkom – čistiacim výživným tonikom na povädnutú pleť s vráskami, ktorý neobsahuje žiadne mydlá ani penivé prísady. Pleti dodá potrebnú hydratáciu a výživu.

 

Následná trojstupňová  prístrojová microdermabrázia, neinvazívna procedúra, počas ktorej dochádza k obrusovaniu povrchových zrohovatelých vrstiev pokožky v troch etapách. Dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek a podpore produkcie nových, ako aj vyhladzovaniu nerovností pleti a drobných jazvičiek. Pri tomto ošetrení sa hĺbkovo prečistia póry a čiastočne stimuluje tvorba kolagénu, a čo je najdôležitejšie, odtránením zrohovatenej vrstvy sa pleť pripraví na vstrebanie výživy z aplikovaného séra do hlbších vrstiev epidermy.

 

Aplikácia molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej s kolagénom v účinnom sére dodá krásne očistenej pleti  účinné látky - kolagén, elastín, kyselinu hyalurónovú na hlbokú hydratáciu.

 

Do takto pripravenej pleti sa jemným vmasírovaním Derma Botexinového 18%-ného séra dosiahne  vypnutie jemných mimických vrások.

 

Zapracovaním Micro Ampule DMAE anti wrinkles therapy  priamo do vrások  spôsobí okamžitú relaxáciu mimických vrások a tým rýchlu rejuvenizáciu pleti.

 

Aplikovaním omladzujúcej masky, po predchádzajúcom zapracovaní séra výrazne umocníme výsledný omladzujúci účinok.  Špeciálna Dermabotexínová alginátová omladzujúca maska intenzívne oživuje pleť, prinavracia jej prirodzený tónus  a vypína ochabnuté partie pokožky.

 

 

Záverečné ošetrenie pleti DermaBotexinovým krémom 13% na intenzíne vypnutie dodáva zrelej pleti výživné látky. Krém má veľmi príjemnú a jemnú textúru.

 

Dĺžka trvania ošetrenia cca 60 minút. 

Cena ošetrenia je 70,-€

Za príplatok 15,-€ aplikácia Micro Ampule DMAE anti wrinkles therapy  na rejuvenizáciu pleti, s okamžitou relaxáciou mimických vrások.

 

-----------------------------------------------------------------------------

AQUA SKIN - ošetrenie suchej a dehydrovanej pleti

 

 Suchá a dehydrovaná pleť sa často nesprávne spája do jedného typu pokožky. V skutočnosti sa často jedná o dva odlišné typy. V detskom veku sa stretávame s dobre hydratovanou ale suchou pokožkou. Oproti tomu v dospelosti môže byť pokožka suchá alebo aj nadmerne mastná ale veľmi dehydrovaná. Preto ku každej pokožke sa musí pristupovať s rešpektom a správnym posúdením jej typu.

 

Ošetrenie suchej a dehydrovanej pleti je odporúčané pre všetky vekové kategórie.

 

Ošetrenie zahŕňa:

 

 

účinné látky :

 

- ľahké čistiace mlieko

- čistiace tonikum na suchú a dehydrovanú pleť

- sérum intenzívne hydratačné kolagénové

- intenzívna hydratačná maska

- biominerálny výživný krém 

 

- za príplatok Micro Ampules Cellular Hydrating – rýchla hydratácia priamo k vitálnym bunkám pokožky

  s dlhodobým účinkom

 

vykonané postupy:

 

- povrchové čistenie

- tonizácia

- prístrojová mikrodermabrázia

- aplikácia séra

- aplikácia Micro Ampules Cellular Hydrating (za príplatok)

- vákuova podtlaková prístrojová relaxačná  masáž

- aplikácia masky

- záverečná výživa a hydratácia

 

Jemná konzistencia prípravkov a špeciálne formulácie produktov a ošetrení zabezpečia komfort aj tej najcitlivejšej pokožke. Účinné látky pleť hĺbkovo vyživia, zjemnia jej povrch a svojím pôsobením v pokožke sa postarajú o lepšiu obranyschopnosť pokožky. Prírodné oleje vo výživnom kréme zároveň pleti zabezpečia hĺbkovú hydratáciu a výživu.

 

Postup ošetrenia:

 

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla určeného na citlivú pleť. 

 

Dočistenie delikátnym prípravkom – čistiacim výživným tonikom pre suchú a citlivú pleť, ktorý neobsahuje žiadne mydlá ani penivé prísady. Pleti dodá potrebnú hydratáciu a výživu.

 

Následná mikrodermabrázia je neinvazívna procedúra, počas ktorej dochádza k obrusovaniu povrchových zrohovatelých vrstiev pokožky. Dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek a podpore produkcie nových, ako aj vyhladzovaniu nerovností pleti a drobných jazvičiek. Pri tomto ošetrení sa hĺbkovo prečistia póry a čiastočne stimuluje tvorba kolagénu, a čo je najdôležitejšie, odstránením zrohovatenej vrstvy sa pleť pripraví na vstrebanie výživy z aplikovaných sér do hlbších vrstiev epidermy.

 

Aplikáciou dlhodobo zkľudňujúceho vitamínového séra sa pleť vyživí a posilní.

 

Následne zvolená jemná vákuová podtlaková prístrojová relaxačná  masáž, ktorá funguje na báze vákuovej pulznej metódy prostredníctvom automatickej zmeny tlaku  zlepší priepustnosť kapilár cirkulácie krvi, toku lymfy a zvýši príjem kyslíka bunkami.

 

Po masáži aplikovanie morskej alginátovej masky intenzívne hydratačnej  bohatej na rastlinné výťažky, a hydratačné zložky s obsahom lyofilizovanej morskej riasy, sa pleť nádherne  ukľudní a dôkladne hydratuje.

 

Záverečné nanesenie vysoko výživného hydratačného BioMinerálneho krému s obsahom panenského pupalkového oleja a iontami z mŕtveho mora.

 

Dĺžka kompletného ošetrenia je cca 60 minút.

 

AQUA SKIN all inclusive  -45 €  -kompletné ošetrenie

AQUA SKIN basic -25 €  -s použitím účinných prípravkov, bez použitia prístrojového ošetrenia s jemnou 5 min. ručnou masážou 

 

Príplatok za aplikovanie Micro Ampules Cellular Hydrating, na rýchlu hydratáciu priamo k vitálnym bunkám pokožky s dlhodobým účinkom: 6,-€

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

ANTI OILY - ošetrenie mastnej a aknóznej pleti

Mastná pleť  produkuje zvýšenú produkciu mazu a má náchylnosťou k zápalovým procesom.

 

Medzi najčastejšie dermatologické problémy tohto typu pleti patrí akne vulgaris. Zvýšená produkcia mazových žliaz,  so zmesou látok obsiahnutých v maze sa enzimatickým pôsobením bakteriálnych produktov mení mastné kyseliny Tieto  sú  prítomné na povrchu pokožky, dráždia ju a tým vyvolávajú zápalovú reakciu.

Ošetrenie tohto typu pleti patrí do rúk školeného personálu a je nutné k nemu pristupovať s obzvlášť odbornou starostlivosťou s použitím špeciálnej kozmetiky.

Ošetrenie mastnej aknóznej pleti je odporúčané pre všetky vekové kategórie. 

Ošetrenie zahŕňa:

 

účinné látky :


- čistiace mlieko pre mastnú pleť  

- čistiace tonikum s výťažkom z hamamelisu na mastnú pleť

- sérum pre aknoznu pleť s antibakteriálnou prísadou

- Biominerálna voda Hydrogena

- intenzívna maska Anti-akné 

- gél Anti-akné alebo výživný krém na mastnú pleť

 

vykonané postupy:

 

- odlíčenie,

- tonizácia

- prístrojová trojstupňová mikrodermabrázia

- zapracovanie séra

- Blue light (Studený laser) – prístrojové ošetrenie

- aplikácia biominerálnej vody počas ošetrenia blue light

- aplikácia masky

-  záverečné nanesenie gélu alebo krému podľa typu pleti

 

Jemná konzistencia prípravkov  s antibaktériálnou prísadou špeciálne určená na tento typ pleti pri ošetrení zabezpečí komfort a liečbu vašej pokožky. Použitím trojstupňovej prístrojovej mikrodermabrázie sa zjemní povrch pleti a pripraví sa na hĺbkové vstrebávanie účinného anti-akné séra s antibakteriálnou prísadou. Pôsobenie masky s obsahom bilinných extraktov má na Vašu pleť ukľudňujúci efekt.  Nezanedbateľné liečivé účinky prístrojového ošetrenia Blue light vaša pleť vysoko ocení. Záverečné ošetrenie zanechá dlhotrvajúci ochranu na zníženie tvorby mazu.

 

Postup ošetrenia:


Dôkladné odlíčenie pleti čistiacim prípravkom bez mydla určeného na mastnú pleť.  

Dočistenie čistiacim výživným tonikom z hamamelisu na mastnúú pleť , ktorý neobsahuje žiadne mydlá ani penivé prísady. Pleti dodá potrebnú hydratáciu a výživu a zbaví zvyškov nečistôt a mazu.

Následná trojstupňová prístrojovámikrodermabrázia - neinvazívna procedúra, počas ktorej dochádza k obrusovaniu povrchových zrohovatelých vrstiev pokožky. Dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek a podpore produkcie nových, ako aj vyhladzovaniu nerovností pleti a drobných jazvičiek. Pri tomto ošetrení sa hĺbkovo prečistia póry a čiastočne stimuluje tvorba kolagénu, a čo je najdôležitejšie, odstránením zrohovatenej vrstvy sa pleť pripraví na vstrebanie výživy z aplikovaného séra do hlbších vrstiev epidermy.

 

Zapracovanie anti-akné séra, ktoré pôsobí cielene na baktérie aknozneho zápalu sa aktivuje  zvýšený prienik aktívnych látok do pokožky.

 

Následne zvolené prístrojové ošetrenie BLue light ( Studený laser) s aplikáciou Biominerálnej vody Hydrogena,  pôsobí antibakteriálne, ničí mikróby na povrchu pokožky, sťahuje rozšírené póry a zabraňuje tvorbe zápalov v pleti, čím dosiahneme hlavne svieži vzhľad pokožky ako aj výraznú pomoc v  problematickej pleti. Aplikované Anti-akné sérum s antibakteriálnou prísadou sa hlboko vpraví do pokožky čím nastane ukľudnenie zápalových procesov v pokožke.

 

Aplikácia masky Anti-akné obsahuje bylinné zkľudňujúce a antibakteriálne látky. Extrakt zo šalvie bisabol a levandulová silica pleť zkľudnia a zvýšia antibakterálny účnok.

Záverečným ošetrením pleti gélom anti-akné sa doplní pôsobenie Masky, čím sa zároveň zníži tvorba mazu.

V závere je možné zvoliť alternatívne ošetrenie krémom pre zníženie tvorby mazu, ktorý výrazne zjemní pleť.

Dĺžka  kompletného ošetrenia je cca 60 minút.

 

ANTI OILY all inclusive -51 € -kompletné ošetrenie ANTI OILY                                               

ANTI OILY extra -36 € -ANTI OILY ošetrenie bez mikrodermabrázie

ANTI OILY basic -26 € -ošetrenie s použitím účinných prípravkov, bez použitia prístrojového ošetrenia

 

                                   

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Peercing-rollerová MEZOTERAPIA - bezpečná brána do Vašej pleti

 

Čo je to mezoterapia

Podstata tejto metódy spočíva v nanesení účinnej látky (najčastejšie kyseliny hyaluronovej, peptidov, minerálov, vitamínov či bieliacih sér) na pokožku. Následne sa priloží peercing-rollerový valček (dermaroller), ktorý je pokrytý mikroihličkami. Na jemné a citlivé oblasti okolia očí sa používa derma-stamp - tzv. "pero", ktoré má max. 0,5 mm dlhé ihličky na menšej plôške, čo zabezpečí lepší a jemnejší prístup k pleti v okolí očí a viečok. Povrchovo pôsobiaci dermaroller potom zasahuje rohovú vrstvu pokožky, vytvára "mikrootvory" čím uľahčuje prienik aktívnej látky do pleti a súčasne pôsobí ako špecifická masáž podporujúca tvorbu kolagénu.  Výskumami sa dokázalo, že touto metódou dokážeme do pokožky vpraviť až 80-90% účinných látok oproti bežnej povrchovej aplikácií sér (kedy do pleti prenikne vždy len cca 3% účinnej látky).


Princíp účinku samotného peercing-dermarollerového valčeka

Pôsobenie dermarolleru je založené na schopnosti podporovať vlastnú regeneračnú aktivitu organizmu. Vstup mikroihličiek do pokožky stimuluje nervové zakončenia v podkoží, Ihličky sú veľmi tenké, pri doporučenom spôsobe použitia nespôsobujú poškodenie kože. Zostáva zachovaná bariérova funkcia pokožky. Kľúčovú úlohu zohrávajú kožné bunky v okolí mikropórov, ktoré sa vytvoria po peercing-dermarollingovom ošetrení. Uvoľňujú signálne molekuly, ktoré aktivujú tvorbu nových buniek, najmä fibroblastov. Tieto bunky sú v škáre zodpovedné za novotvorbu kolagenových a elastických vlákien. Zároveň fibroblasty migrujú k mikropórom a uzatvárajú ich. Uzatvorenie sa koná veľmi rýchlo, takže histologicky neprichádza k žiadnemu poškodeniu tkaniva. Výsledkom je zregenerovaná, zdravšie pôsobiaca pokožka, postupné zjemňovanie až odstránenie jazvičiek, nerovností a v spojení s príslušnou účinnou látkou dôkladná hydratácia a výživa pokožky, úplne odstránenie drobných a výrazne zjemnenie hlbších vrások či pigmentových škŕn.


Kto vykonáva ošetrenie

Výkon robí lekár alebo kozmetička. Kozmetička pracuje s dĺžkou ihličiek dermarollera do 1 mm a dermastampu do 0,5 mm.


Ako sa na zákrok pripraviť

Žiadna špeciálna príprava nie je potrebná. Klientka príde bez nalíčenia. Pokiaľ to nie je možné, bude odlíčená pred ošetrením. Inú používanú kozmetiku aplikuje v časovom rozpätí najmenej 5 hodín pred zákrokom (potom už na pleť nepoužije žiadnu kozmetiku).


Pocity klientov

Zákrok je spojený s pocitom tlaku miernej až strednej intenzity a drobného "ihličkovania", ktorý však môže byť pre niektoré klientky nepríjemný. Z toho dôvodu sa pred zákrokom na želanie klientky môže povrchovo aplikovať krém na znecitlivenie - minimálne 0,5 až 1 hodinu pred samotným zákrokom.


Priebeh zákroku

Samotný zákrok s derma-rollerom trvá maximálne 10-20 minút. Avšak potrebné, predchádzajúce úkony trvajú cca 20-60 minút (odlíčenie, tonizácia, dezinfekcia pleti, pôsobenie znecitlivujúceho krému...). Klient leží na kozmetickom kresle a vyškolený špecialista aplikuje na pokožku krém na znecitlivenie, dezinfekciu a na aplikačnú plochu nanesie potrebný prípravok, ktorý sa má do pleti zapracovať. Následne vykoná peercing-rolling stanoveným postupom.

 

Starostlivosť o pleť po zákroku

Počas nasledujúcich 24 až 48 hodín po zákroku sa neodporúča vystavovať slnku. Minimálne 12 hodín sa neodporúča nanášanie iných kozmetických prípravkov.

 

Ako často možno zákrok aplikovať

Jedna kúra sa vykonáva spravidla v štyroch až siedmych sedeniach (v niektorých prípadoch až desiatich) - podľa stavu pleti. Plán ošetrení, tj. počet a časové rozpätie odpručí vyškolený špecialista po posúdení pleti. Ďalšiu kúru možno opakovať po uplynutí príslušného počtu mesiacov (podľa zamerania mezoterapie, stavu pleti klientky...)

 

Ako dlho vydrží účinok dermarollerovej mezoterapie.

Trvanie účinku mezoterapie závisí od niekoľkých faktorov: typ aplikovaného séra, následná starostlivosť o pleť, vlasntosti našej pleti, metabolizmus organizmu (rýchlosť spracovania a vstrebania aplikovaných látok, časté slnenie...).

V zásade bežná dĺžka účinku v prípade ošetrenia MEZO 1. a MEZO 2. je 1 až 2 mesiace. Účinok ošetrenia MEZO 3. pretrváva 3 mesiace až pol roka. Po týchto ošetreniach je možné opakovať kúru v menšom počte ošetrení už po odoznení účinku, tj. po vstrebaní aplikovaných sér.

Účinok ošetrenia MezoWhite - tj. odstránenie pigmentových škvŕn pretvrá trvale pokiaľ sa klient bude dostatočne chrániť pred slnečným žiarením, obvykle však do ďalšej letnej sezóny, tj. v prípade tvorby pigmentových škvŕn sa odporúča kúra MezoWhite absolvovať 1x do roka vždy po letnej sezóne. 

 

1 kúra dermaroller mezoterapie zahŕňa:

- očistenie pleti pleťovým mliekom

- tonizácia pleti

- dezinfekcia pokožky

- samotný zákrok

- aplikácia séra podľa zamerania – 5 ml (1 ampula)

- aplikácia pleťovej masky – voliteľná za zvýhodnený doplatok

- aplikácia pleťového krému

 

 

zameranie mezoterapie

ošetrovaná partia

trvanie

cena v EUR

MEZO  1.

tvár

30 min

80 €

Jemné až stredné vrásky

tvár + krk + dekolt

60 min

100 €

MEZO  2.

Zlepšenie tonusu, revitalizácia,

tvár

30 min

80 €

hydratácia, jazvičky/nerovnosti

tvár + krk + dekolt

60 min

100 €

MEZO 3.

tvár

30 min

100 €

Hlbšie vrásky

tvár + krk + dekolt

60 min

120 €

MezoWhite

tvár

30 min

100 €

Hyperpigmentácia, škrvny

tvár + krk + dekolt

60 min

120 €

 

doplnkové ošetrenie / materiál

ošetrovaná partia

trvanie

cena v EUR

anestetikum

tvár

1 h

10 €

 

tvár + krk + dekolt

1 h

15 €

zvýhodnené ceny za služby a materiál k ošetreniu mezoterapiou

čokoládová alginátová maska

tvár

20 min

10 €

ukľudňujúca, hydratačná, výživná

tvár + krk + dekolt

20 min

15 €

2.ampulka navyše (5 ml)

 

 

zvýhodnená

MEZO 1. a 2.

 

 

15 €

MEZO 3. + MEZOWHITE

 

 

20 €

 

 

Titanový dermaroller

z hygienických dôvodov si zakupuje každá klientka/klient vlastný pred prvým ošetrením

- použitelný až na 40 opakovaní

 

 

druh / mm

cieľová partia

cena v EUR

Derma-valček 0,5/1

tvár / krk / dekolt

39

Derma-stamp    0,5

očné partie

25


Pre viac informácií nás kontaktujte