dieta

Vážení klienti, priatelia,

 

Potrebujete sa zbaviť nadbytočných kíl a zdravotných problémov?

Najlepšie ak by bolo rýchlo ale hlavne zdravo, bezpečne a pod odborným dohľadom?

 

Máme pre Vás riešenie. Bez trápenia, počítania kalórií, zdĺhavého diétneho vyvárania...ale hlavne organizmu prirodzeným spôsobom bez akýchkoľvek "zázračných" piluliek.

 

Objednajte sa na odbornú konzultáciu u nás čím skôr a aj Vy môžete byť medzi tými, ktorí vďaka revolučnej proteínovej diéte zhodili prebytočné kilá.

5, 10 alebo 25 kíl navyše? Zatočíme s nimi bez problémov.

 

Pri dodržaní diétneho programu garantujeme úbytok 5-10 kg za mesiac.

 

 

Viac info na 0949 683 282 a          www.vitadu.com

 

Ing. Oľga Grozdaničová

-garant diétneho programu, 

-VITADU výživový poradca pre mesto Bratislava


budova Polikliniky

4.poschodie

Vajnorská 40

Bratislava 

 


 

___________________________________________________________________________________________________________


Prečo priberáme!

 

Metabolizmus organizmu a jeho rýchlosť je dôležitým faktorom  v systéme priberania a chudnutia. Mnohí štíhli ľudia majú dobrý a rýchly metabolizmus a práve z toho dôvodu si svoju postavu vedia udržať, hoci zjedia omnoho viac než Vy.

 

Naopak ľudia s pomalším metabolizmom to majú omnoho ťažšie. Ich boj však nie je celkom prehratý, nakoľko aj pomalý metabolizmus možno „naštartovať“ za pomoci určitého systému stravovania.

 

Nepodceňujte rýchlosť svojho metabolizmu. Jeho výkony s pribúdajúcim vekom klesajú. Každých desať rokov približne o päť až desať percent.

 

nadvaha

 

Často sa stretávame s otázkou: „Veď nejem viac ako predtým a predsa priberám. Prečo?“

Ak si neuvedomíme rýchlosť svojho metabolizmu s pribúdajúcimi rokmi a naďalej prijímame rovnaké množstvo potravy tak ako v mladšom veku, automaticky sa to prejaví na hmotnosti a priberieme viac ako sme si vôbec želali.

Pretože zákonnú rovnicu medzi energetickým príjmom a výdajom organizmu oklamať nemôžme. Teda ak nechceme pribrať, môžeme skonzumovať len také množstvo potravy, ktoré organizmus spotrebuje na svoju energiu a teda neuloží si do tukových zásob.

Účinnou zbraňou proti obezite s pribúdajúcim  vekom je prinútiť sa k zníženiu príjmu potravy, než na aký sme boli zvyknutí,  ako aj zmena životosprávy v prospech hodnotných nízkoenergetických potravín.

Ak už sme z akýchkoľvek dôvodov neustriehli svoju hmotnosť a ručička na váhe sa posunula do neželateľných čísiel, často sa rozhodujeme zasiahnuť.


  

nadvaha

Či už sa rozhodneme potrápiť náš organizmus nízkokalorickými diétami, chemickými cestami či módnymi vlnovými trendami v chudnutí, ktoré upadnú do zabudnutia tak rýchlo ako sa objavili, sami sa presvedčíme aký účinok, ak vôbec nejaký, rôzne metódy chudnutia "na vlastnú päsť" prinášajú.

 

Jojo efekt, zdravotné problémy, vypadávanie vlasov, celkové zoslabnutie organizmu... 

 

Máte s vyššie popísaným skúsenosť aj Vy? Neviete si už poradiť, ako svoje neželané nadbytočné kilá riešiť?

 

 

Poraďte sa nezáväzne telefonicky s garantkou diétneho programu VITADU - Ing. Oľga Grozdaničová, ktorá Vám u nás vypracuje diétny program v spojení s úspešnou diétou VITADU priamo na mieru. 

Podrobne Vám vysvetlí princípy a účinky bielkovinovej diéty, zhodnotí Váš zdravotný stav a vďaka diétnemu programu ušitému na mieru Vám pomôže dosiahnuť Vašu vytúženú konfekčnú veľkosť a celkovo zlepšíť kondíciu a zdravotný stav. 

 

 

pred a po diéte ZENEA
Viac info na 0949 683 282

alebo

www.vitadu.com


Ing. Oľga Grozdaničová

-garant diétneho programu, 

-VITADU výživový poradca pre mesto Bratislava

 


Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

zdravá strava

  

 Pre viac informácií nás kontaktujte