Prístrojová kozmetika

Mikrodermabrázia


Mikrodermabrázia je neinvazívna procedúra, počas ktorej dochádza k obrusovaniu povrchových vrstiev pokožky pomocou jemnej kryštálovej hlavice. Dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek a podpore produkcie nových, ako aj vyhladzovaniu nerovností pleti a drobných jazvičiek. Takisto sa pri tomto ošetrení hĺbkovo prečistia póry a čiastočne stimuluje tvorba kolagénu, vďaka čomu dôjde k celkovému zlepšeniu štruktúry a vzhľadu pokožky, ktorá bude po ošetrení jasnejšia a jemnejšia. V porovnaní s klasickou dermabráziou nie je procedúra bolestivá a nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Procedúra je bezbolestná a účinky sú viditeľné okamžite. Vhodná je na všetky typy pleti bez obmedzenia veku. Odporúča sa absolvovať pravidelne raz do mesiaca, resp. raz za 2 týždne.

 

mikro

 

 

Mikrolifting

Mikrolifting je exkluzívne neinvazívne liftingové ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu vykonávané špeciálne vyvinutou technológiou. Pleti navracia pružnosť, spevňuje kontúry tváre, pomáha vyhladzovať ryhy a vrásky, zlepšuje cirkuláciu krvi a tok lymfy, čím dochádza k lepšiemu prekrveniu, odvádzajú sa škodliviny z pleti a pomáha okysličovať bunky v ošetrenej lokalite. Vďaka tomu dochádza ku komplexnému anti-age efektu. Mikrolifting je vynikajúcim ošetrením aj pre možnosť jeho zamerania sa na jemné očné okolie, tj. dôsledne sa môžu ošetriť vrásky v tesnej blízkosti očí, vačky pod očami a rozžiariť unavené a opuchnuté oči. Mikrolifting pôsobí do hĺbky tkanív až na úroveň svalstva. Veľmi dobre rieši povädnutú pokožku, napríklad často problematické povolené líca, dvojitú bradu, vačky pod očami a pod. Doprajte si najexkluzívnejšie neinvazívne anti-age ošetrenie na trhu. V rámci prvej kúry sa odporúča absolvovať 10 opakovaní, v závislosti od stavu pokožky. Následne je vhodné absolvovať udržiavacie procedúry nakoľko pleť neustále prirodzene starne. 1-3 udržiavacie procedúry sa odporúčajú raz za pol roka. V prípade zrelšej pokožky raz do mesiaca.

 

Rádiofrekvencia

Kontrolovaný prenos rádiofrekvenčnej energie do pokožky tváre, prostredníctvom špeciálnej hlavice, spôsobuje okrem pocitu relaxácie hlavne vyplnenie vrások, vyhladenie, rozjasnenie čŕt a spevnenie pokožky – tj. reálny liftingový efekt. Tepelný biologický efekt dosiahnutý vďaka energii rádiofrekvencie spôsobí obnovenie prirodzenej tvorby vlastného kolagénu a elastínu v pokožke. Na pleti je možné badať okamžité zlepšenie pružnosti, rozjasnenie, spevnenie a celkové omladenie už po prvých ošetreniach. Pri ošetreniach rádiofrekvenciou je možné absolvovať jedno až neobmedzený počet opakovaní jeden až dva krát do týždňa podľa stvavu a želania klientky. Po dosiahnutí želaného efektu, účinok rádiofrekvencie pretrváva až 5-6 mesiacov, nakoľko znovuobnovená produkcia kolagénu pokračuje, preto je následne vhodné absolvovať už len jednu – dve udržiavacie procedúry raz za pol roka a v prípade zrelej pleti raz za mesiac. V rámci prvej kúry sa odporúča absolvovať 6-10 opakovaní v závislosti od stavu pokožky. Rádiofrekvencia je vhodná od 20r. veku. Pre mladšiu pokožku ako prevencia vzniku vrások, pre zrelšiu pokožku na omladenie.

 

radiofrekvencia

 

 

Neinvazívna mezoterapia galvanickou iontoforézou 

 

Neinvazívna mezoterapia spočíva vo využití galvanického prúdu pre vpravenie účinných látok hlboko do pleti. Látky, ktoré do pokožky vpravujeme, pôsobia na pleť terapeutickým účinkom. Galvanický prúd napomáha ich prechodu pokožkou až do tých najhlbších vrstiev a zároveň stimuluje omladzujúce a vyživujúce procesy, podporuje lepšiu cirkuláciu krvi a zlepšuje tónus pokožky.

iontoforeza

 

 

Blue light – Studený laser

Studený laser pôsobiaci antibakteriálne, ničí mikróby na povrchu pokožky, sťahuje rozšírené póry a zabraňuje tvorbe zápalov v pleti, čím dosiahneme hlavne svieži vzhľad pokožky ako aj výraznú pomoc v prípade problematickej pleti. Ideálne je použiť studený laser (Blue light) v závere ošetrenia po absolvovaní iných procedúr v spojení s aplikovaním luxusných anti-age sér z kozmetickej línie X-energy špeciálne určenej pre tieto typy ošetrení. Anti-age séra zamerané na odstraňovanie vrások pleť hĺbkovo vyživia, hydratujú a zrelaxujú po absolvovaných procedúrach. Studený laser je vhodný pre všetky typy pleti bez obmedzenia veku.

 

Vákuová masáž tváre

 

Vákuová masáž tváre funguje na báze vákuovej pulznej metódy prostredníctvom automatickej zmeny negatívneho tlaku. Zmena jemnej sacej sily vákua zlepšuje priepustnosť kapilár, zlepšenie cirkulácie krvi, tok lymfy a zvýšenie príjmu kyslíka bunkami. Pri vákuovej masáži si okrem pozitívneho vplyvu na Vašu pleť oddýchnete a zrelaxujete sa.

vakuova masaz

 

Ultrazvukové čistenie pleti

 

Hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom je jednou z najmodernejších metód odstránenia všetkých nečistôt z pleti. Ultrazvuk dokáže vyčistiť pleť veľmi dôkladne a oproti mechanickému čisteniu či chemickému peelingu tiež úplne bezbolestne a šetrne, nebude mať žiadne fľaky či opuchy. Pleť je po ošetrení hladká, jemná a žiarivá.


Ultrazvukové čistenie pleti zahŕňa:


Prednosťou ultrazvukového ošetrenia je bezbolestné hĺbkové čistenie pleti. Ultrazvuková technológia je vhodná na každý typ pleti. Čistí pokožku od mazu, vyčistí upchané póry, odstraňuje starú odumretú kožu a pôsobí ako účinná prevencia pred tvorbou vyrážok. Obzvlášť účinná je na pleť s akné, s rozšírenými pórmi, s cuperózou (červené žilky) a aj na veľmi citlivú pleť.

Výsledky sú viditeľné ihneď po ošetrení (prejasnenie pleti, lifting a hydratácia).

 

Ultrazvukový čistič pracuje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií, pomocou ktorých sú z pórov odstránené všetky nečistoty a odumreté bunky a súčasne je vykonávaná mikromasáž kožného tkaniva. Táto metóda kožu omladzuje a bráni jej predčasnému starnutiu. Ultrazvukové vlny stimulujú tkanivo, zvyšujú priepustnosť bunkových blán a podporujú syntézu kolagénu v pokožke. Pravidelným používaním ultrazvukovej špachtle sa zlepšuje kvalita pleti. Ošetrenie má pozitívny vplyv na odstránenie "čiernych bodiek", aktivuje lymfatické cesty a zabraňuje tvorbe mazu. Pôsobí tiež ako účinná prevencia tvorby akné. Výsledkom je vždy rozjasnená, dobre prekrvená a žiariaca pleť!

 

Beauty&LifestylePre viac informácií nás kontaktujte