Pre vaše vlasy

 

Tieto a ďalšie skvelé produkty pre starostlivosť o Vašu korunu krásy nájdete v našom salóne


loreal professionnel


 NASHI ARGAN produkty

 

 

NASHI ARGAN OIL

 

Arganový olej patrí medzi najvzácnejšie oleje na svete. Spracováva sa ručne a preto je jeho výroba náročná a zdĺhavá. Na prípravu 1 litra oleja je potrebných až 40 kg plodov z arganového stromu. Berberské kmene žijúce v  Maroku ho vďaka jeho nutričnej hodnote, kozmetickým a liečivým účinkom využívajú už po stáročia. 


 


 argánové bôby


Vedecké štúdie dokázali, že tento olej obsahuje zvýšenú koncentráciunenasýtených mastných kyselín,kyselinu linolovú a vitamín E, ktoré stimulujú životné funkcie v bunkách, regenerujú pokožku hydratujú vlas do hĺbky.

Arganový olej je jedný z najbohatších olejov na nenasýtené mastné kyseliny.Tieto pôsobia ako bariéra proti každodennému transepidermálnemu odparovaniu vody (TEWL transepidermal water loss), čím umožňuje vlasu zachovať si vlhkosť a zároveň ho udržuje hydratovaný a jemný.


Vďaka vysokému obsahu kyseliny linolovej má arganový olej aj regeneračné vlastnosti. Jeho hydratačný a regeneračný účinok bol vedecky potvrdený.Arganový olej je pomerne bohatý aj na vitamín E: 700-900 mg/kg (olivový olej len 320 mg/kg).Tieto prirodzené antioxidanty zohrávajú významnú úlohu v boji proti starnutiu vlasov, pretože ho chránia pred nežiaducim účinkom voľných radikálov. Jeho anti aegingový účinok bol vedecky dokázaný.

 

NASHI ARGAN PRODUKTY

 

Túžba žien po nových produktoch Argan,ktoré by spravili ich vlasy ešte krajšími neustále narastá. Tu sú posledné novinky z línie Argan ,ktoré ponúkajú nové a profesionálne produkty schopné splniť všetky ich očakávania!


Nashi Argan Shampoo


Šetrne čistí všetky typy vlasov,obnovuje prirodzenú hydratáciu a jemnosť vlasov. Jeho unikátna formula umožňuje obnoviť prirodzenú hebkosť a lesk vlasov,neoslabuje kapilárne vlákna a rešpektuje ich prirodzenú obranyschopnosť.

Výhody:


Nashi Argan Conditioner


Hydratačný kondicionér jemne vyživuje všetky typy vlasov. Jeho jedinečná formula pomáha obnoviť prirodzenú hebkosť a lesk vlasov.

Výhody:


Nashi Argan Deep Infusion


Intenzívna hydratačná maska zabezpečuje okamžitú rekonštrukciu poškodených vlasov. Výsledky sú ihneď viditeľné,žiarivý lesk a hodvábna jemnosť pre všetky typy vlasov.
Pravidelné používanie oživuje vlasy, zlepšuje ich upraviteľnosť a ochraňuje ich pred všetkými formami enviromentálneho stresu.

Výhody:


Nashi Argan Oil, skrášľujúce ošetrenie pre všetky typy vlasov! 


NASHI ARGAN OIL
  • Ihneď navráti žiarivý lesk
  • Dodáva úžasnú hebkosť 
  • Uľahčuje rozčesávanie
  • Zabezpečuje rekonštrukciu poškodených vlasov
  • Dáva objem jemným vlasom
  • Skracuje čas potrebný na vysušenie a styling
  • Chráni vlasy pred škodlivým účinkom UV žiarenia


NÁŠ TIP: Vyskúšajte si argánovú vlasovú kúru s relaxačnou masážou hlavy priamo u nás v salóne. 
Pre viac informácií nás kontaktujte