Pre vašu tvár a teloV salóne Beauty & Lifestyle ponúkame služby v spojení s kvalitnou profesionálnou dermokozmetikou SynCare a Skeyndor ako aj luxusnou talianskou kozmetikou X-energy, ktorú sami dovážame priamo od renomovaného výrobcu kozmetických prístrojov a k nim špeciálne vyvinutej rade kozmetiky.

 

 

         SkeyndorSynCare

 

 

Počas ošetrení studeným laserom, rádiofrekvenciou, iontoforézou a sonifikáciou na želanie klienta aplikujeme luxusnú kozmetiku X-energy špeciálne vyvinutú pre spolupôsobenie s našimi prístrojovými ošetreniami. Účelom tejto kozmetickej línie je optimalizovať prenos technologickej energie hlbšie do podkožných vrstiev a tým ešte zvýšiť účinok ošetrenia. Výsledkom je výraznejší efekt v liečbe estetických nedostatkov a vďaka zloženiu týchto prípravkov, ich aktívnym zložkám a jemnej textúre zažijete príjemný pocit komfortu a celkovej relaxácie, zatiaľ čo Vašej pleti bude dodaná dôkladná hĺbková výživa a hydratácia zameraná na omladenie pleti.

Kozmetická línia X-energy má dve hlavné rady produktov a to rada na ošetrenie tváre a rada na ošetrenie tela. Obe rady obsahujú koncentrované séra, vysoko výživné gély, ako aj spevňujúce a tonizujúce gély na pokožku.

Všetky produkty je možné aj zakúpiť si v našom salóne pre domáce ošetrenie pleti a pokožky počas obdobia medzi jednotlivými procedúrami a po ich absolvovaní.


X-energy cosmetics

Pre viac informácií nás kontaktujte