Ošetrenia tela

 

Transdermálna lipo-sonifikácia


Účinok sonifikácie na odbúranie tuku a liečbu celulitídy v spojení s energiou rádiofrekvencie pre spevnenie a zlepšenie vzhľadu pokožky je najlepším riešením pre rýchle a efektívne riešenie.

 

Inovatívne riešenie pre odbúranie tuku a celulitídy. Princíp tejto metódy umožňuje dosiahnutie progresívnej a výraznej modelácie postavy pri zachovaní absolútnej bezpečnosti. Vynikajúce výsledky tejto technológie dokazujú dosiahnutie nového cieľa v oblasti zoštíhľujúcich metód.

 

Mikro bublinky, Makro účinok


Táto technológia je založená na fyzikálnom fenoméne nazvanom sonifikácia. Keď je tekutina vystavená účinku špeciálneho ultrazvuku, vznikajú v nej mikroskopické bublinky. Tieto bublinky majú tendenciu praskať a vytvoriť akúsi energetickú vlnu. Transdermálna lipo-sonifikácia reprodukuje tento fyzikálny fenomén v tukových bunkách a využíva energiu vyprodukovanú bublinkami na mobilizáciu tukových buniek a uvoľneniu tuku do medzibunkového priestoru, skade sa z tela odplaví prirodzeným spôsobom prostredníctvom lymfatického systému.

Odporúčaná dĺžka ošetrenia je maximálne 40 minút za týžden. Možných je 6 až 10 opakovaní v pravidelných intervaloch, po ktorých musí nasledovať aspoň dvojmesačná prestávka. Pre zosilnenie a zrýchlenie účinku sonifikácie je ideálnym riešením jej spojenie s rádiofrekvenciou, ktorá podporí metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve, spevní a vyhladí pokožku a odstráni prípadnú celulitídu. Na podporu lymfatického systému a tým odplavenie uvoľneného tuku odporúčame absolvovanie krátkeho 10-minútového cvičenia na vibračnej plošine, ktorá okrem uvedeného zosilní účinok odbúravania tukov a vyhladenia celulitídy.

Po absolvovaní sonifikácie a rádiofrekvencie zbadáte jej efekt už po prvom ošetrení a celkovo sa zbavíte 3 – 10 centimetrov z obvodu a neestetickej celulitídy.

 

Rádiofrekvenčná masáž - príjemná, intenzívna a účinná


Energia rádiofrekvencie je prenášaná do hlbších vrstiev pokožky špeciálnou hlavicou v kontrolovaných vlnách. Klientka okamžite pocíti príjemný pocit relaxácie zatiaľ čo sa v pokožke odohráva tepelný biologický efekt. Tento aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve a podporí tvorbu nových kolagénových vlákien. Aktivovaný metabolizmus a obnovenie prirodzenej tvorby kolagénu v pokožke zaručí dlhodobý estetický efekt. Okrem odstránenia celulitídy, dôjde k spevneniu pokožky a zjemneniu strií. Preto je rádiofrekvencia vynikajúcim doplnkom sonifikácie, ale aj ako samostatná terapia pre spevnenie a skrášlenie pokožky.

 Pre viac informácií nás kontaktujte